s

Translate

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

Α' κατηγορία Ευβοίας 1η γωνιστική 


ΣΑΒΒΑΤΟ
13:00  ΑΠΟ Καστέλλας – ΑΟ Σκύρου     5-0
17:30   ΑΟΝ Αρτάκης - ΑΟ Λουκισίων    2-1
17:30   Παντριαδικός – ΑΟ Λουκισίων   1-0
ΚΥΡΙΑΚΗ
17:30   Δοξα Προκοπ – Απόλλ Ερέτριας   1-3
17:30   Δροσιά - Ταμυναϊκός                  3-1
17:30   Μακρυκάπα – ΑΟ Αυλωναρίου   2-0
17:30   Ολυμπιακός – Ενωση Ιστιαίας   3-2
17:30   ΑΟ Αυλίδας – ΑΟ Χαλκίς   0-1



Κύπελλο Ευβοίας Α' φάση
ΣΑΒΒΑΤΟ   13/9/2014
16:00
ΠΑΟ Λιχάδας-Σκεπαστή   1-2
17:00
Ολυμπιακός Λ – Αρης Αγ. Αννας   1-4
Ευβοϊκός Γουβών- Βουτάς       4-2
Βασιλικά – ΑΕΚ Ν. Πύργου      3-2
Ακαδ Ιστιαίας- Μαντούδι          2-0
ΑΟ Ατταλης – ΑΕ Ληλαντίου    0-3
Μιαούλης Φ - Εύριπος            2-1
ΠΑΟ Πολιτικών – ΑΕΚ Χαλκίδας    2-3
Απόλλων Παραλ - ΑΕ Χαλκίδας   2-1
Βατώντας - Ελλήσποντος    3-5
Ευβοϊκός - Αφράτι   1-1   3-4 ΠΕΝ
Νηλέας – Ηρακλής Πρασίνου   2-0
Κονίστρες - Ζάρητρα   0-8

ΚΥΡΙΑΚΗ  14/9/2014
17:00
Ερμής Πηλίου - Ωρεοί    2-1   
Ακράτητος Κεχρ-Αιδηψός   3-2
Σπαθα/Καλυβια - Καμάρια   ---
Παπάδες- Ταξιάρχης   0-1
Προποντίδα - Ερμήλιος   2-1
Αλάτσατα - Κοντοδεσπότι  1-2
Ολυμπος Γυμνου- Κάρυστος   2-0
Άρτεμις -,Αμαρυνθιακός   0-1
Μαρμάρι - Τραχήλι   7-0
Κόσκινα – ΑΟ Δύστου   1-3
Β' κατηγορία Ευβοίας 1η Αγωνιστική

                     Βόρειος όμιλος
Βουτάς - Ερμής Πηλίου
Παπάδες - ΑΕΚ Ν.Πύργου
Κήρινθος - Αιδηψός
Ακαδημία Ιστιαίας - Αρης Αγ. Αννας
Σκεπαστή - Ταξιάρχης
Ατρόμητος Βασιλικών - Αναγ. Μαντουδίου
ΑΟ Ωρεών - Ολυμπιακός Λίμνης

                      Κεντρικός  όμιλος
Ερμήλιος - ΑΕ Χαλκίδας
Ελλήσποντος - ΑΕΚ Χαλκίδος
Καλοχ/Παντείχι - ΑΟ Ατταλης
Αλάτσατα - Αναγέννηση . Ευρίπου
Κοντοδεσπότι - Αναγέννηση Αφρατίου
ΠΑΟ Κανήθου - Απόλλων Παραλίας
Προποντίδα - Αστέρας Βατώντα

                       Νότιος όμιλος
ΑΟ Ζαράκων - ΑΟ Κοσκίνων
ΑΟ Τραχηλίου - Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου
ΑΟ Καρύστου - Αμαρυνθιακός
Νηλέας Νεοχωρίου - Ηρακλής Πρασίνου 
Αρτεμις Αγ. Γεωγίου - Μιαούλης Φ
ΑΟ Δύστου - ΑΟ Μαρμαρίου
ΑΕ Ληλαντίου Όλυμπος Γυμνού 
Γ' κατηγορία Βόρειος όμιλος 1η αγωνιστικη 

Μυρμιδόνες - Ευβοϊκός Γουβών
Βυζάντιο Ν. Πύργου - Αρτεμησιακός
Ερμής Ροβιών - Αναγέννηση Γιάλτρων
Ελληνικά - ΠΑΟ Λιχάδας
Σπαθάρι/Καλύβια- Καμάρια
Ακράτητος Κεχριών - ΟΠΑ Αιδηψού

Γ' κατηγορία Κεντρικός όμιλος 1η αγωνιστικη 

Πισσώνας - Απόλλων Χαλκίδας
Στροφυλιακός - ΠΑΟ Πολιτικών
Σταυρός - Καμάρες
Αστέρς Δροσιάς - Κεραυνός Χαλκίδας
Φοίνικας Ψαχνών - Αγιος Αθανάσιος


Γ' κατηγορία Νότιος όμιλος 1η αγωνιστικη 

Αρης Αγ. Ιωάννη - ΑΟ Αγίου Λουκά
Κονίστρες - ΑΟ Κριεζών
Αιας Χαλκίδας - Κεραυνός Μύτικα
Έραπος - Αναγεννηση - Μονοδρίου
Ατρόμητος Χαλκίδας - ΑΟ Κανήθου


AΑ
ΑΑ

s

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου